Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome

Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.


Gjeografi & Gjeologji

Ne kete kadegori do gjeni ne lidhje me gjeografine dhe gjeologjinie mjafton te klikoni ne Foto ose Me shume,. !.
 Më shume
Shkarkime Programesh

Ne kete kadegori do gjeni te gjitha llojet e programeve qe keni deshir te shkarkoni mjafton te klikoni ne Foto ose Me shume,. !.
 Më shume
March 2019
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Partneret
Të zhvillosh personalitetin e fëmijëve, do të thotë të mbrosh të ardhmen e tyre

Mon Dec 09, 2013 5:13 pm nga Mufit Kaloshi


Ministrja e Arsimit dhe Sportit znj. Lindita Nikolla mori pjesë në takimin e organizuar nga Ministria e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë me fëmijët në nevojë speciale, fëmijë të komuniteti rom dhe egjiptian, fëmijë jetim dhe të mitur në nevojë ekonomike. Një praktikë kjo e bazuar në …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Shkollat si Qendra Komunitare

Mon Dec 09, 2013 5:11 pm nga Mufit Kaloshi


Për përmirësimin e cilësisë së punës dhe të jetës në shkollat e vendit, Ministria e Arsimit dhe Sportit ka ndërmarrë nismën “Shkolla si Qendër Komunitare – Një shkollë miqësore për të gjithë”.  Ministrja e Arsimit dhe Sportit, znj. Lindita Nikolla, paraqiti këtë nismë nxitëse dhe …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

7 Marsi Dita E Mesuesit

Fri Mar 08, 2013 2:21 am nga Mufit KaloshiDita e mësuesit

Më 7 mars të vitit 1887 në Korçë hapet mësonjëtorja e parë shqipe. Mësues dhe drejtori i parë i saj ishte Pandeli Sotiri. Veç tjerash kjo ngjarje ishte një fitore për popullin shqiptar ngase deri më atëherë mësimet mbaheshin nëpër shtëpi private në mënyrë të …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Del Formulari A1, të hapat për ta plotësuar

Sat Mar 02, 2013 4:10 pm nga Mufit Kaloshi


Publikohet formulari A1, me anë të të cilit maturantët do të zgjedhin dy lëndët me zgjedhje që do të japin provim. Ata do të kenë afat deri më 20 mars për ta plotësuar. Ndryshe nga vitet e kaluara, afati është shtyrë me 10 ditë. Ky formular, sipas rregullores së Maturës Shtetërore, duhet të ishte …

[ Më shumë ]

Komentet: 1

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, z. Myqerem Tafaj, në Konferencën Kombëtare për Sigurinë në Interent

Sun Feb 10, 2013 7:03 pm nga Mufit Kaloshi


Ministri Tafaj në konferencën mbrojtja e fëmijëve në internet
Në kuadër të Ditës për Internet më të Sigurt u organizua sot nga Ministria e Arsimit dhe Shkencës, në hotel Tirana, Konferenca Kombëtare për Sigurinë e Fëmijëve në Internet.
Në fjalën e tij në këtë konferencë ministri i Arsimit …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Histori Shqiptare

Ne kete kadegori do gjeni informacion mbi hinstorine shqiptare mjafton te klikoni ne Foto ose Me shume,. !.
 Më shume
Tema Fundit
»  Si të mësojmë me sukses?
Wed Jun 11, 2014 11:09 pm nga Mufit Kaloshi

» Harta te Shqiperise
Wed Jun 11, 2014 11:03 pm nga Mufit Kaloshi

» Kujtesë për mësimdhënie efektive – cilësore
Wed Jun 11, 2014 10:43 pm nga Mufit Kaloshi

» Nxjerrja e notes perfundimtare me formule ne excel
Wed Jun 11, 2014 10:34 pm nga Mufit Kaloshi

»  Aforizma........
Fri Mar 28, 2014 9:46 pm nga Mufit Kaloshi

» Riviera shqiptare
Tue Mar 25, 2014 8:58 pm nga Mufit Kaloshi

»  Palmerston: Ishulli në fund të botës
Mon Mar 10, 2014 8:09 pm nga Mufit Kaloshi

» Spiuni ne kompiuterin tuaj
Thu Mar 06, 2014 9:41 pm nga Mufit Kaloshi

» Viruset nje rrezik
Thu Mar 06, 2014 9:35 pm nga Mufit Kaloshi

» Informacion mbi të dhënat e kompjuterit
Thu Mar 06, 2014 9:30 pm nga Mufit Kaloshi

» Sistemi diellor
Thu Mar 06, 2014 9:26 pm nga Mufit Kaloshi

» Ujëvara e Niagarës ndër më mahnitëset në botë
Thu Mar 06, 2014 9:19 pm nga Mufit Kaloshi

» Problemet e arsimit dhe sfidat...opinione
Wed Feb 12, 2014 9:50 pm nga Mufit Kaloshi

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 32 më Mon Jul 31, 2017 1:28 pm
Statistikat
Forumi ka 19 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri JGDMelli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 328 artikuj v 260 temat
identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or