Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome

Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.


Ora është Wed Jan 16, 2019 7:40 am

Lista Anëtarëve

Find a user or modify list order

Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       

#Ikona personale - IdentifikimiHumorJoin dateVizita funditNumri i postimevePMWeb site
 1 avatar Mufit Kaloshi13/01/2013Thu Feb 11, 2016 7:15 pm326 Dërgo mesazh privat  http://kastrioti.albanianforum.net 
 2  oti gora25/12/2014Thu Dec 25, 2014 4:44 pm0 Dërgo mesazh privat   
 3  mine.hoxha09/05/2014Sat May 10, 2014 12:02 pm0 Dërgo mesazh privat   
 4  stejsistana104/01/2014Sat Jan 04, 2014 5:21 pm0 Dërgo mesazh privat   
 5  tonujkaj15/01/2013Mon Feb 18, 2013 8:22 pm0 Dërgo mesazh privat   
 6  Hajri Cera14/01/2013Mon Jan 21, 2013 4:35 pm0 Dërgo mesazh privat   
 7  mirjan17/01/2013Thu Jan 17, 2013 10:45 pm1 Dërgo mesazh privat   
 8  Gjovalin14/01/2013Thu Jan 17, 2013 9:14 pm2 Dërgo mesazh privat   
 9  Gjovalin Kaloshi14/01/2013Asnjëherë0 Dërgo mesazh privat   
 10  tiku22/01/2013Asnjëherë0 Dërgo mesazh privat   
 11  Malvina04/10/2013Asnjëherë0 Dërgo mesazh privat   
 12  Fatmir Dobra11/06/2015Asnjëherë0 Dërgo mesazh privat   
 13  Entela Ndreka22/06/2015Asnjëherë0 Dërgo mesazh privat   
 14  besnik21/01/2016Asnjëherë0 Dërgo mesazh privat   
 15  marigonaa21/01/2016Asnjëherë0 Dërgo mesazh privat   
 16  enver hysa30/01/2016Asnjëherë0 Dërgo mesazh privat   
 17  andrina12310/03/2016Asnjëherë0 Dërgo mesazh privat   
 18  Erzenita Hoxha26/10/2016Asnjëherë0 Dërgo mesazh privat   
 19  JGDMelli31/10/2016Asnjëherë0 Dërgo mesazh privat