Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome

Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.


Kapet anakonda më e madhe në botë

Shko poshtë

Kapet anakonda më e madhe në botë

Mesazh nga Mufit Kaloshi prej Thu Jan 17, 2013 8:52 pm


Kjo është Anakonda më e madhe prej 18 metra e cila u kap me sukses nga një ekip biologësh të guximshëm-gjatë një eksplorim në zonat tropikale.
Niall Mc Cann, një 29-vjeçar biolog nga Cardiff, pa në xhungël përbindëshin kur ai po kalonte anash lumit Reëa, në Guyana. Ai peshonte rreth 100 kg.
Niall është një aventurier i pasionuar.
Mufit Kaloshi
Mufit Kaloshi
Admin

Numri i postimeve : 326
Join date : 13/01/2013

Shiko profilin e anëtarit http://kastrioti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi