Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome

Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.


Udhezimi 2012 - 2013 (final)

Shko poshtë

Udhezimi 2012 - 2013 (final)

Mesazh nga Mufit Kaloshi prej Thu Jan 17, 2013 9:05 pm

Udhezimi 2012 - 2013 (final)

Klikoni ne Udhëzim për vitin shkollor 2012-2013 në sistemin arsimor parauniversitar me poshte dhe ne faqen qe hapet klikoni perseri Udhëzim për vitin shkollor 2012-2013 në sistemin arsimor parauniversitar

Udhëzim për vitin shkollor 2012-2013 në sistemin arsimor parauniversitar

Burimi:http://mash.gov.al/
avatar
Mufit Kaloshi
Admin

Numri i postimeve : 326
Join date : 13/01/2013

Shiko profilin e anëtarit http://kastrioti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi