Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome

Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.


Asteroidi qe po i afrohet tokes mberrin te Premten... Mund te shikohet edhe me shikim te lire..

Shko poshtë

Asteroidi qe po i afrohet tokes mberrin te Premten... Mund te shikohet edhe me shikim te lire..

Mesazh nga Mufit Kaloshi prej Wed Feb 13, 2013 7:29 pm


Një asteroid i ri do të kalojë aq afër Tokës, saqë do të jetë i dukshëm nëse dispononi një dylbi.

Fjala është për trupin qiellor, i cili u zbulua vitin e kaluar nga një grup astronomësh spanjollë.
Ndërkaq, ata pohojnë se një veprim i tillë nuk paraqet asnjë rrezik për planetin tonë, e konfirmuar kjo edhe nga astronomët e agjencisë amerikane hapësinore, NASA.
Mufit Kaloshi
Mufit Kaloshi
Admin

Numri i postimeve : 326
Join date : 13/01/2013

Shiko profilin e anëtarit http://kastrioti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi