Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome

Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.


SI te licensojme antivirusin kaspersky

Shko poshtë

SI te licensojme antivirusin kaspersky

Mesazh nga Mufit Kaloshi prej Mon Jan 14, 2013 4:15 pm

Si te instalojme licensat ne kasperskyketu eshte per kaspersky 2011 eshte neglish se mendova eshte me e qarte si rradhe pune


Activating Kaspersky 2011 license using key file:

1. Disable internet connection temporarily

2. Open Kaspersky 2011 License Manager (from lower right corner).

3. Click Activate the application with a new license button. (Delete any trial key first if you want, by clicking the red X next to the key).

4. Select Activate commercial version and enter the activation license code as 11111-11111-11111-1111X

5. Click Next, an error dialog box will open saying wrong activation code as shown:

6. Click Ok and you will then get the option to activate kaspersky using a key file.

7. Browse to the key location on your computer and activate kaspersky.
Mufit Kaloshi
Mufit Kaloshi
Admin

Numri i postimeve : 326
Join date : 13/01/2013

Shiko profilin e anëtarit http://kastrioti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi