Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome

Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.


Xhami me i forte

Shko poshtë

Xhami me i forte

Mesazh nga Mufit Kaloshi prej Thu Jan 23, 2014 8:13 pm

Një kompani amerikane ka gjetur një mënyrë origjinale për të lançuar xhamin mbrojtës të prodhuar nga ajo vetë. Kjo kompani ka vendosur para ekspozuara në rrugë dhe cilido që është në gjëndje ta thyej xhamin mund t'i marrë paratë..
Mufit Kaloshi
Mufit Kaloshi
Admin

Numri i postimeve : 326
Join date : 13/01/2013

Shiko profilin e anëtarit http://kastrioti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi