Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome

Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.


Ndryshoni tekstin e pc dhe internetit

Shko poshtë

Ndryshoni tekstin e pc dhe internetit

Mesazh nga Mufit Kaloshi prej Mon Jan 14, 2013 3:55 pm

Instructions
1
Click the Start menu button. Scroll up to Settings, and select Control Panel.

2
Double-click (click twice rapidly) on the Display icon or text link. This will open a window called Display Properties.

3
Click on Appearance. Click on Item, then scroll down and click on Icons.

4
Use the Font box underneath to select the font face that you prefer to use. Change the font size in the Size box to the left. Some systems will allow you to add bold or italics.

5
Repeat the previous two steps, using Menu instead of Icons in the Item box.

6
Click OK to accept the resized icons and fonts.

7
Click Cancel if you decide to maintain your current settings.

Per internetin dmth browserat
Nese te eshte nderruar vetem shkrimi ne internet explorer dmth jo i pc i ikonave etj ca ka pc por vetem i internetit ateher shiko kete video:
Mufit Kaloshi
Mufit Kaloshi
Admin

Numri i postimeve : 326
Join date : 13/01/2013

Shiko profilin e anëtarit http://kastrioti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi