Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome

Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.


Ora është Thu Mar 21, 2019 11:31 am

Duke parë profilin :: Mufit Kaloshi

Gjithcka mbi Mufit Kaloshi

Numri i postimeve :
326
 
Join date :
13/01/2013
 
Mufit Kaloshi
Mufit Kaloshi

Rank: Admin
Mufit Kaloshi friends
 
Mufit Kaloshi has no friends yet