Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome
Peshkopi People-icon
Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.Join the forum, it's quick and easy

Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome
Peshkopi People-icon
Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.


Ora është Fri Feb 26, 2021 6:35 am


 • Rregullorja e forumit

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Shkolla 9-vjecare Kastriot

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Arsimi

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Arsimi Shqiptar


  Tema dhe informacion ne lidhje me arsimin shqiptare
  6 Temat
  6 Mesazhet
  Wed Feb 12, 2014 9:50 pm
  Mufit Kaloshi Problemet e arsimit dhe sfidat...opinione
 • Tema te ndryshme mbi arsimin


  Informacione mbi arsimin
  4 Temat
  4 Mesazhet
  Wed Jun 11, 2014 10:43 pm
  Mufit Kaloshi Kujtesë për mësimdhënie efektive – cilësore
 • Prezantoni veten ne forum

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Diskutime shoqerore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Diskutime shoqerore


  Diskutime shoqeroreProbleme sociale te shoqerise, diskutime mbi fenomene te tilla si rracizmi, varfëria, diskriminimi dhe të gjitha ato fenomene që na ndodhin gjatë rendit te ditës. Kanë një shumëllojshmëri problemesh të cilat këtu kanë vendin e lirë per t'u diskutuar.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Wed Jun 11, 2014 11:09 pm
  Mufit Kaloshi  Si të mësojmë me sukses?
 • Te ndryshme


  Te ndryshmeKëtu mund të diskutoni cdo gjë interesante dhe jo interesante. Këtu me të vërtetë jeni të lirë dhe të paparagjikuar.
  3 Temat
  3 Mesazhet
  Sun Feb 10, 2013 4:14 pm
  Mufit Kaloshi Intervistë për vend pune ( drejt punesimit )
 • Viset Shqiptare


  Viset ShqiptareIdeja e këtij forumi është që të marrin pjesë të gjithë shqiptarët e kosovës,maqedonisë,malit të zi dhe çamërisë. Këtu mund të flisni për cdo gjë që ka të bëjë me jetën e tyre në këto vise.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Media dhe politika

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Portali i forumit


  Portali i forumitEshte si te thuash prezantimi i pare i forumit dhe ketu gjendjen temat me te klikuara ose me te rejat.
  7 Temat
  8 Mesazhet
  Mon Dec 09, 2013 5:13 pm
  Mufit Kaloshi Të zhvillosh personalitetin e fëmijëve, do të thotë të mbrosh të ardhmen e tyre
 • Aktualiteti


  AktualitetiZhvillimet më të fundit të shoqërisë shqiptare e pertej saj. Politikat e brendshme dhe të jashtme shqiptare.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Arti dhe Kultura

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Letërsia


  LetërsiaGjithcka mbi letërsinë shqiptare dhe të huaj, atë të vjetër dhe të re. Bota e librit dhe autorit
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Sun Jan 19, 2014 10:28 pm
  Mufit Kaloshi Thenie te bukura
 • 14 Temat
  46 Mesazhet
  Thu Jan 31, 2013 9:25 pm
  Mufit Kaloshi  Jeronim De Rada
 • Gjuha shqipe


  Gjuha shqipeGjuha jonë sa e mirë, sa e ëmbël sa e dlirë
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • 0 Temat
  0 Mesazhet
 • Shkencat sociale

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Filozofia


  FilozofiaBisedime të lira mbi tema të Filozofisë.
  3 Temat
  8 Mesazhet
  Fri Mar 28, 2014 9:46 pm
  Mufit Kaloshi  Aforizma........
 • Psikologjia


  PsikologjiaInformacion mbi psikologjine dhe keshilla te ndryshme.
  11 Temat
  11 Mesazhet
  Thu Jan 17, 2013 7:15 pm
  Mufit Kaloshi    Varësia nga pajisjet elektronike
 • Historia Shqiptare dhe Kosovare


  Historia Shqiptare dhe KosovareDiskutime dhe informacion mbi historine shqiptare dhe te huaj.
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Thu Jan 17, 2013 7:58 pm
  Gjovalin Autobiografia e Ahmet Zogut
 • Legjislacioni

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Jurisprudencë dhe Aktet Ligjore


  Jurisprudenca cfarë përbën në tërësi Jurisprudenca. Të qënit Avokat, Jurist, dhe Trup gjykues dhe Libraria e akteve ligjore
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Ligjet e institucioneve shtetërore,Kodi civil


  Nocioni ligj përcaktohet si akt juridik i përgjithshëm, rregull e detyrueshme dhe si urdhër shtetëror i sanksionuar, i adresuar numrit të pakufizuar të subjekteve të së drejtës për ta perfillur.Interpretimi i kodit civil sipas idesë tuaj.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Shkenca Ekzakte

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Shkence dhe Teknologji


  Shkence dhe TeknologjiTe rejat me te fundit te shkences dhe teknologjise
  12 Temat
  13 Mesazhet
  Thu Jan 23, 2014 8:49 pm
  Mufit Kaloshi Ja sa rrezikojmë duke qëndruar ulur për një kohë të gjatë
 • 9 Temat
  13 Mesazhet
  Mon Jan 06, 2014 7:36 pm
  Mufit Kaloshi Te kalosh limitet
 • Mjekesia


  Te rejat nga mjekesia,kuro te ndryshme
  9 Temat
  9 Mesazhet
  Mon Jan 06, 2014 10:19 pm
  Mufit Kaloshi Kurë për kancerin e pankreasit brenda 10 vjetësh
 • Fizike & Astronomi


  Fizike & AstronomiTeori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet
  9 Temat
  9 Mesazhet
  Mon Jan 06, 2014 11:31 pm
  Mufit Kaloshi Jeta e Ajnshtajnit (fakte historike)
 • Gjeologji & Gjeografi


  Gjeologji & GjeografiNe kete rubrike do gjeni te rejat nga gjeologjia dhe gjeografia kombetare dhe ajo boterore.
  33 Temat
  48 Mesazhet
  Wed Jun 11, 2014 11:03 pm
  Mufit Kaloshi Harta te Shqiperise
 • Kuriozitete


  KurioziteteKuriozitete nga fusha te ndryshme
  14 Temat
  14 Mesazhet
  Thu Jan 23, 2014 8:44 pm
  Mufit Kaloshi Librat të ndryshojnë jetën... dhe trurin
 • Shkarkime Programesh (Downloads Applications)

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Mbi forumin

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
Kush është në linjë

2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 32 më Mon Jul 31, 2017 1:28 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda : [ Webmaster ][ Moderatori ]

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 328 artikuj

Forumi ka 19 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri JGDMelli


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur