Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome
Nxjerrja e notes perfundimtare me formule ne excel People-icon
Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.Join the forum, it's quick and easy

Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome
Nxjerrja e notes perfundimtare me formule ne excel People-icon
Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.

Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nxjerrja e notes perfundimtare me formule ne excel

Shko poshtë

Nxjerrja e notes perfundimtare me formule ne excel Empty Nxjerrja e notes perfundimtare me formule ne excel

Mesazh nga Mufit Kaloshi Wed Jun 11, 2014 10:28 pm

Per te shkarkuar te gateshme formulen e nxjerrjes se notes mesatare te shkallzuar dhe rrumbullakosur  Kliko ketu dhe shkarkojeni dokumentin ne pc tuaj.
Mufit Kaloshi
Mufit Kaloshi
Admin

Numri i postimeve : 326
Join date : 13/01/2013

https://kastrioti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nxjerrja e notes perfundimtare me formule ne excel Empty Re: Nxjerrja e notes perfundimtare me formule ne excel

Mesazh nga Mufit Kaloshi Wed Jun 11, 2014 10:30 pm

Kasi te klikoni aty me siper ju hapet nje faqe ku shkruan

Download file

To download file click the link below:
M.Kaloshi.Diber.xlsx
ju do klikoni te ajo M.Kaloshi.Diber
Mufit Kaloshi
Mufit Kaloshi
Admin

Numri i postimeve : 326
Join date : 13/01/2013

https://kastrioti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nxjerrja e notes perfundimtare me formule ne excel Empty Re: Nxjerrja e notes perfundimtare me formule ne excel

Mesazh nga Mufit Kaloshi Wed Jun 11, 2014 10:34 pm

Kodi:
http://s000.tinyupload.com/?del_id=20343272943665115163
Mufit Kaloshi
Mufit Kaloshi
Admin

Numri i postimeve : 326
Join date : 13/01/2013

https://kastrioti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nxjerrja e notes perfundimtare me formule ne excel Empty Re: Nxjerrja e notes perfundimtare me formule ne excel

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi