Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome

Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.


Si Ta Kthejm Pc Prapa disa ditve ose muajve?

Shko poshtë

Si Ta Kthejm Pc Prapa disa ditve ose muajve?

Mesazh nga Mufit Kaloshi prej Mon Jan 14, 2013 4:25 pm

Per Kthimin e PC per disa dit apo muaj mut te hyni ketu :

Start >// All Programs >// Accessories >// System Tools >// System Restore ..

Klikon te System Restore Edhe [ Restore My Computer to an earlier time ]

Klikon aty ... Shkonn Next >>Zgjedh Daten Edhe Next edhe 1 her edhe

Ristartohet pc kur te Ristartohet pc Klikon Ok edhe u kry....
Mufit Kaloshi
Mufit Kaloshi
Admin

Numri i postimeve : 326
Join date : 13/01/2013

Shiko profilin e anëtarit http://kastrioti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi