Shkolla 9-Vjecare Kastriot Diber
SHkolla 9-vjecare Kastriot Forum - Welcome
Peshkopi People-icon
Mire se vini ne kete web dhe forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne programe,diskutime,kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Regjistreohuni qe te keni mundesi te shkarkoni programe.
Stafi.


Ora është Fri Apr 19, 2019 8:45 pm


 • Rregullorja e forumit

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Shkolla 9-vjecare Kastriot

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Arsimi

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Prezantoni veten ne forum

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Diskutime shoqerore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Diskutime shoqerore


  Diskutime shoqeroreProbleme sociale te shoqerise, diskutime mbi fenomene te tilla si rracizmi, varfëria, diskriminimi dhe të gjitha ato fenomene që na ndodhin gjatë rendit te ditës. Kanë një shumëllojshmëri problemesh të cilat këtu kanë vendin e lirë per t'u diskutuar.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Wed Jun 11, 2014 11:09 pm
  Mufit Kaloshi  Si të mësojmë me sukses?
 • Te ndryshme


  Te ndryshmeKëtu mund të diskutoni cdo gjë interesante dhe jo interesante. Këtu me të vërtetë jeni të lirë dhe të paparagjikuar.
  3 Temat
  3 Mesazhet
  Sun Feb 10, 2013 4:14 pm
  Mufit Kaloshi Intervistë për vend pune ( drejt punesimit )
 • Viset Shqiptare


  Viset ShqiptareIdeja e këtij forumi është që të marrin pjesë të gjithë shqiptarët e kosovës,maqedonisë,malit të zi dhe çamërisë. Këtu mund të flisni për cdo gjë që ka të bëjë me jetën e tyre në këto vise.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Media dhe politika

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Portali i forumit


  Portali i forumitEshte si te thuash prezantimi i pare i forumit dhe ketu gjendjen temat me te klikuara ose me te rejat.
  7 Temat
  8 Mesazhet
  Mon Dec 09, 2013 5:13 pm
  Mufit Kaloshi Të zhvillosh personalitetin e fëmijëve, do të thotë të mbrosh të ardhmen e tyre
 • Aktualiteti


  AktualitetiZhvillimet më të fundit të shoqërisë shqiptare e pertej saj. Politikat e brendshme dhe të jashtme shqiptare.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Arti dhe Kultura

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Shkencat sociale

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Legjislacioni

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Jurisprudencë dhe Aktet Ligjore


  Jurisprudenca cfarë përbën në tërësi Jurisprudenca. Të qënit Avokat, Jurist, dhe Trup gjykues dhe Libraria e akteve ligjore
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Ligjet e institucioneve shtetërore,Kodi civil


  Nocioni ligj përcaktohet si akt juridik i përgjithshëm, rregull e detyrueshme dhe si urdhër shtetëror i sanksionuar, i adresuar numrit të pakufizuar të subjekteve të së drejtës për ta perfillur.Interpretimi i kodit civil sipas idesë tuaj.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Shkenca Ekzakte

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Shkarkime Programesh (Downloads Applications)

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Mbi forumin

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 32 më Mon Jul 31, 2017 1:28 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda : [ Webmaster ][ Moderatori ]

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 328 artikuj

Forumi ka 19 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri JGDMelli


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur